Projekty

2015:

Szkolenie „Do your projects smarter, faster and easier – IT tips for project management” („Łatwiej, mądrzej, szybciej – software w zarządzaniu projektami”). 

Szkolenie odbyło się w Polsce, w Łodzi, w dniach od 7 do 13 lutego 2015. Wzięło w nim udział 21 pracowników młodzieżowych z Grecji, Włoch, Polski, Portugalii, Rumunii i Hiszpanii. W ciągu tego tygodnia uczestnicy naczuli się zastosowania Excela w celu prowadzenia finansów w projekcie, zarządzaniem zadaniami zespołu przy użyciu Trello jak i Toodledo, jak również tworzenia ciekawych prezentacji za pomocą Prezi. Uczestnicy mieli także możliwość poznania innych kultur, skosztowania potraw kuchni narodowych a także nawiązania partnerstw z różnymi organizacjami pozarządowymi z UE.

 

Projekt edukacyjny „Nasza Łódź”. Część programu rewitalizacji Łodzi, realizowanego przez Miasto Łódź.

W rama projektu „Nasza Łódź” miały miejsce szkolenia dla nauczycieli z zakresu rewitalizacji, a także promowania wiedzy o procesie rewitalizacji wśród najmłodszych. Odbyły się również konkursy na najlepszy quest dla młodzieży, jak i pomocy naukowych dla nauczycieli. Podczas projektu został opracowany podręcznik wraz ze scenariuszami zajęć lekcyjnych oraz projekty pomocy naukowych.

Projekt „I change with volunteering – I volunteer to change” w ramach EVS (Europejskiej Służby Wolontariatu).

Przez okres 10 miesięcy będziemy gościć dwie wolontariuszki z Gruzji i Ukrainy.

Comments are closed